במקום ניתוחים פלסטיים: טיפולים אסתטיים

0
1686
במקום ניתוחים פלסטיים: טיפולים אסתטיים

הניתוחים הפלסטיים היו פעם נפוצים הרבה יותר, לפחות בקרב נשים שרצו להעלים את הקמטים או להעלים את השומן מהגוף. היום כבר ברור לחלוטין שאין צורך בהליך פולשני שמחייב תקופת החלמה לא פשוטה. עם הטכנולוגיה המתקדמת והטיפול הנכון, כולנו יכולות להיראות צעירות ומתוחות יותר גם בלי לעבור דרך סכין המנתחים. כיצד? על ידי פניה אל אורכידאה, כמובן!

הטיפולים שמשנים את כללי המשחק

היו ימים שבהם היינו זקוקים למנתח פלסטי עם איזמל וחומרי הרדמה כדי לשדרג את המראה שלנו. בין אם רצינו למתוח מעט את הפנים ובין אם ייחלנו לצמצום היקפים, המשימה הזו הייתה מורכבת ויקרה, ותהליך ההחלמה היה ארוך ומייגע. היום התמונה הזו שונה לחלוטין בזכות שורה של טיפולים קוסמטיים שחוסכים לנו את כל הדילמות והלבטים, ובעיקר את הצורך בהליך פולשני עם תקופת התאוששות. במכון היופי אורכידאה מבינים את הצורך בטיפול יעיל, מדויק ופשוט יותר – וזה בדיוק מה שמאפיין את מגוון הטיפולים הרחב במכון.

מתיחת פנים – הדור הבא

בין הניתוחים הפופולריים יותר אפשר בוודאי למנות את מתיחת הפנים. נשים שרצו להעלים כמה שנים מגילן ולהיראות צעירות יותר מיהרו למנתחים הפלסטיים כדי למצוא פתרונות מתאימים. אלא שהיום ניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח וכמובן – ללא הסיכונים הנלווים אליו. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על גלי אולטרסאונד שמסייעים במתיחת הפנים ובהעלמת הקמטים. התוצאה שמתקבלת מרשימה בהחלט, ובניגוד להליכים פולשניים קלאסיים, היא לא מלווה בכאבים או בהחלמה מיוחדת.

איך מצרים את ההיקפים?

דיאטות וספורט, תרגילי חיטוב ושיעורי פילאטיס – כל אלה רק דוגמאות לדרכים שבהן אנחנו מנסות לצמצם את ההיקפים, בעיקר באזור הבטן. הבעיה מתחילה כשהתהליך הזה דורש סבלנות ומוטיבציה, אבל גם לזה יש היום פתרון נוח ויעיל יותר. טכנולוגיות חדשנות מאפשרות לבצע הצרת היקפים בבטן, חלקן מבוססות על לייזר, אחרות על אולטרסאונד או על עיסוי באמצעות חום. מה שמשותף לכל השיטות הללו הוא כלל אחד מרכזי: אלה טיפולים שאינם פולשניים וחשוב לא פחות מכך, הם לא מלווים בכאב.

מה עושים עם הצלוליט?

הצלוליט הוא שומן שהגוף שלנו מתקשה לפרק, ואם נודה באמת – הוא מוכר היטב לא רק לנשים בעלות משקל עודף, אלא גם לנשים רזות. היום טיפול בצלוליט מתבצע באמצעות טכנולוגיה מיוחדת שמבצעת למעשה ואקום ומספקת מענה לצלוליט שמצטבר באזורים שונים בגוף. גם הטיפול הזה מוצע במכון היופי אורכידאה, ונשים רבות כבר מכירות את היתרונות האדירים שלו, ואת ההשפעה העצומה שלו על האסתטיקה. כדי לקבל פרטים נוספים על מגוון הטיפולים את מוזמנת ליצור קשר בטלפון 072-3954002‏.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here