העיקר הבריאות!

0
1895
העיקר הבריאות!

האנשים החשובים לנו ביותר הם קרובי משפחתנו, האנשים שליוו אותנו מאז ילדותנו ועד בגרותנו – ותמכו בנו בכל שלב ושלב. כעת, זהו הזמן להחזיר להם חזרה את האהבה, הדאגה והתמיכה – בשעותיהן הקשות והמורכבות. אם אחד ההורים שלכם חולה, עבר תאונה או איבד את עצמאותו והפך לסיעודי – מומלץ לפנות אל חברת סיעוד ולבקש מטפלים או אחיות מקצועיים ומנוסים. כך, ניתן יהיה להשיב ליקיריכם את השלווה והביטחון.

הדאגה להורים חוצה גבולות – בייחוד כאשר הבריאות שלהם הולכת ומתדרדרת לאורך השנים. בין אם הם עברו לאחרונה ניתוח ומתאוששים בבית, איבדו את יכולותיהם לעמוד ולאוכל באופן עצמאי או שמא מדובר במצבים מורכבים אחרים – רצוי לאתר עבורם מטפלת סיעודית. בשלב זה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אור בלב. חברה זו הוקמה על ידי אורלי גלר על סמך ניסיונה האישי המשפחתי. לאור ניסיון זה, הבינה את הצורך בעזרה – הן לחולה והן למשפחתו.

לפנות אל חברת סיעוד – לצורך טיפול חיוני

לעיתים קרובות אנו לוקחים כמובן מאליו את הבריאות והעצמאות שלנו. החל מנהיגה לעבודה, מקלחת מדי יום, בישול ואכילה, קניות בסופר או הליכה בפארק – ככל שאנו מתבגרים, כך היכולת שלנו לבצע כל זאת הולכת ופוחתת. בין אם מדובר במחלה, בניתוח ובין אם מדובר בנסיבות מורכבות אחרות – זהו השלב בו קרובי משפחת החולה מחשבים את הצעדים הבאים. אחד מצעדים אלו הינו יצירת קשר עם חברות סיעוד. במקרים בהם אחד ההורים, הסבים או בני הזוג שלכם הופכים לסיעודיים וזקוקים לליווי צמוד, רצוי לפנות אל חברה המתמחה במענה זה ומתאימה עבור המטופל את המענה הרצוי.

חברת אור בלב הינה אחת חברות הסיעוד המובילות בארץ, והיא מעסיקה מגוון רחב של מטפלים ואחיות מקצועיים. למעשה, בבואכם לחפש עבור אחד מיקיריכם מטפלת לקשישים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי החברה תציע את אנשי המקצוע המיומנים והרגישים ביותר. מעבר לכך, בזכות מענה זה קרובי משפחתכם יקבלו טיפול רפואי מקצועי ותמיכה רגשית מהמעלה הראשונה.

לפנות אל אור בלב

בבואכם לחפש אחר עובדים זרים לסיעוד לאחד מהקרובים שלכם, חשוב לפעול בהתאם למספר דגשים חשובים: החל מניסיון, הכשרה ועד כימיה ושפה משותפת. היבטים אלו ואחרים תמצאו אצל הצוות המקצועי של חברת אור בלב.

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 1-800-20-20-09.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here