חברת הרבלייף משיקה: קפסולות ג'ל אומגה 3 – "הרבלייפליין מקס"

0
540
צילום: יחצ הרבלייף

מכילות שמני דגים להשלמת התצרוכת היומית של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 המספקות תועלות ללב, לראייה ולמוח.

שומן הוא אב מזון חיוני להתפתחות ותפקוד תאי הגוף והעצבים, שמירה על בריאות העור והרקמות, מהווה מקור אנרגיה ומסייע בהעברת ויטמינים במחזור הדם. מומלץ לצרוך עד 30% מתצרוכת הקלוריות היומית משומנים בריאים כשהמרכזית שבהם היא: חומצת השומן החיונית אומגה 3, אותה הגוף אינו מסוגל לייצר בעצמו ובדרך כלל אינו מקבל מספיק דרך תזונה ועל כן מומלץ לצרוך אותה בכמוסות.

חברת הרבלייף משיקה קפסולות ג'ל אומגה 3: "הרבלייפליין מקס" המכילות שמני דגים להשלמת התצרוכת היומית של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 (EPA ו-DHA) המספקות תועלות ללב, לראייה ולמוח. כל כמוסה מכילה 375 מ"ג EPA ו-250 מ״ג DHA, בנוסף לשמנים אתריים המופקים מטימין ומנטה לטעם מרענן. ניתן ליטול עד 5 כמוסות לאורך היום, יחד עם הארוחות. מתאים גם לצמחונים אוכלי דגים.

EPA ו-DHA עשויים לספק את התועלות הבאות: כמוסה אחת תתרום לתפקוד תקין של הלב, שמירה על ראייה תקינה ושמירה על תפקוד מוחי תקין, צריכת 4 כמוסות תתרום גם לשמירה על רמות תקינות של טריגיליצים בדם וצריכה של 5 כמוסות ביום תסייע בנוסף לשמירת לחץ דם תקין.

 

יתרונות ומאפיינים קפסולות הרבלייפליין מקס:

  • כל אריזה מכילה 30 קפסולות ג'ל רכות באריזת בליסטר (כל כמוסה ארוזה בנפרד באריזת אטומה) להגנה ושמירה על החומרים הפעילים מפני התחמצנות כתוצאה ממגע עם האויר.
  • כמותDHA ו-EPA  גבוהה יחסית לכמות הממוצעת בחברות אחרות בשוק.
  • ללא טעמי לוואי – למוצר טעם וריח טימין ומנטה.
  • כשרות בהשגחת הרבנות Lakewood ארה"ב.

 

מחיר מומלץ לצרכן:

123 ₪ ( למארז המכיל 30 קפסולות)

צילום: יחצ הרבלייף
צילום: יחצ הרבלייף

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here