חיוך הוליוודי? בלי בעיה!

0
1918
חיוך הוליוודי? בלי בעיה!

חיוך לבן ובוהק יפתח בפנינו את הדרך להצלחה. מעוניינים לבצע רושם ראשוני מוצלח? חולמים להחזיק את הברק לפנים? חלק בלתי נפרד מכך, כולל ביקור אצל רופא שיניים מומחה המשמש גם כאורטודנט. ביקור אצל מומחה זה יענה על מלוא ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. בהצלחה!

החלום ההוליוודי כולל חיוך עמוס שיניים לבנות ומרשימות. כיום, גם אתם יכולים להגשים את החלום וליצור חיוך מנצח, מבריק ומרשים. כיצד? על ידי קביעת פגישה אצל ד"ר שרפי אחמד, אורטודנט מומלץ. מומחה זה, המנהל את מרכז יישור השיניים והאסתטיקה של הפנים, מציע מגוון רחב של שירותים מקצועיים ומתקדמים: מבנים ישרים, מבנים יציקים כהכנה לכתרים, שתלים ושיקום על שתלים ועוד. כמו כן, חשוב לציין כי רופא זה מציע מגוון טיפולים מתקדמים – תוך שימוש בציוד האיכותי ביותר בתחום. מעבר לכך, ד"ר שרפי אחמד חבר ב-American Aesthetics Association, וב-AAO – American Association of Orthodontist.

יישור שיניים בזכות אורטודנט מקצועי

נהוג לומר כי "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". מדובר באחד הביטויים המדויקים ביותר, ובהתאם אנשים רבים משקיעים בנראות האסתטית שלהם. בין אם לקראת ראיון עבודה, חתונה או שמא מדובר באירוע חשוב מסוג אחר, על מנת שנוכל לצלוח אותם על הצד הטוב ביותר רצוי להשקיע במערכת הפה שלנו. מערכת הפה, כמו גם השיניים המופיעות כאשר אנו מחייכים, מסייעות לנו ביצירת תדמית חיובית. וכאשר השיניים הן ישרות ולבנות – הרושם החיובי הוא מידי ונשאר לתקופה ממושכת.

אחת הדרכים ליצירת חיוך מושלם, היא פניה אל מומחה ליישור שיניים. במומחה ליישור שיניים הכוונה היא לרופא שיניים אשר סיים את הכשרתו והתמחותו, עבר בהצלחה את בחינת ההתמחות מטעם משרד הבריאות ומוסמך להעניק טיפול ללקוחותיו. לאורך פגישת הייעוץ, מומחה זה יבדוק את מצב השיניים שלכם, יאמוד את אופי הטיפול ויסייע לכם בהגשמת חלומותיכם: שיניים ישרות, לבנות ובעיקר – בריאות.

לפנות אל המומחה

עבודת יישור שיניים מקצועית תוביל לתוצאה מרשימה ואסתטית. מעוניינים לשדרג את המראה שלכם? או שמא מתעניינים ביישור שיניים מסיבות רפואיות? כך או כך, אם אתם זקוקים להליך יישור שיניים בחיפה, מוזמנים לפנות אל ד"ר שרפי אחמד. רופא זה הינו מומחה אורטודנטיה, ומנהל את המרכז לאורטודנטיה "יישור שיניים" .כמו כן, רופא זה הינו בוגר הפקולטה לרפואת שיניים בהצטיינות ומחזיק בהכשרה מקיפה ובניסיון רב בתחום עיסוקו. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 053-7844441

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here