ציפיות ותקוות

0
213
קרדיט: Canva

כמו בכל מקצוע הנותן שירות, אנו מצפים מבעל המקצוע שיראה אותנו ואת צרכינו. בבואנו לטיפול הומאופתי אנו בדרך כלל באים אל הומיאופת מומלץ שאחרים חוו את טיפולו, כיוון שבענייני רפואה אנשים אינם נוטים לזלזל ומחפשים את המומחה שיראה אותם, שיתייחס אליהם באופן אישי, ושיחפש את נקודות השורש שהסימפטומים יונקים מהם. שהרי לכל אדם יש את המחלה שלו הנובעת מהגוף והנפש שלו, ואין מחלה אחת אצל אחד זהה במקורותיה למחלה של האחר למרות שהסימפטומים זהים. וזה תפקידו של הומיאופת מומלץ, לראות כל אדם כישות נפרדת וכך הטיפול לא יהיה טכני במהותו אלא ייחודי למטופל.  ובעיות רבות של נפש וגוף החל מחרדות, דלקות, גיל המעבר, יטופלו מהשורש ולא סימפטומטית, והמערכת החיסונית תחזור לעצמה.

קריטריונים לבחירת מטפל

בבואנו לבחור הומיאופת מומלץ עלינו להתייחס למספר קריטריונים: לימודים– בארץ כמו בארצות המערב אין צורך שהומיאופת יהיה רופא, אולם חשוב לבדוק את ההסמכה ותחומי הלימוד הרלבנטיים, וכמובן את מוסד הלימודים המסמיך. לניסיונו של המטפל יש חשיבות עליונה בניתוח המקרים ובהכרת שורשיהם. כמו יכולת יצירת הקשר ובניית האמון בין המטפל למטופל כדי שהתשאול והתחקור יהיה אמין ועמוק ככל האפשר. הרמדי התרופות הנרקחות– צריך לשים לב לרקיחה אישית של התרופות, למינונם המתאים, ולחומרי הגלם שמהם מופקים שיופקו מחומרים טבעיים בלבד ובהתאמה מדויקת.

גוף ונפש ותהליך ריפוי

רבים שואלים הומיאופתיה מה זה והתשובה הקלאסית לכך היא גישה הרואה את האדם כמכלול של גוף ונפש, וכך היא מטפלת באנשים כדי ליצור איזון בין כל מערכות הגוף, בניגוד לרפואה הקונבנציונלית המטפלת בחוליו של האדם. לאחר שנערך תשאול ואבחון מעמיק על ידי המטפל הוא רוקח את הרמדי שביכולתו לגרום לגוף להפעיל את כוחות הרפוי שלו. במצב בריאותי תקין של הגוף, לגוף יש יכולת רפוי עצמאית. כל מכה הנגרמת לגוף חשים כאב המנוטרל על ידי חומר כימי הנשלח ע"י המוח. שיעול, עיטוש ואפילו הקאה זו הדרך של הגוף לסלק את מה שמפריע לו הן במערכת הנשימה והן במערכת העיכול למשל. לפיכך במקרה שישנה בעיה באיזון גוף ונפש וכוחות הרפוי העצמאיים של הגוף אינם מתפקדים כהלכה, כאן המקום להיעזר בהומיאופתיה שיכולה לסייע בחיזוק המערכת החיסונית  ואף לטפל ולמנוע מחלות שונות. לפיכך אם ברצוננו לחזק את המערכת החיסונית שלנו, להתכונן לקראת מחלות החורף, או להישמר מהדבקות של מחלות בגני הילדים, או אפילו להקל נפשית על עצמנו מלחצי היומיום. אז אם ברצונכם לטפל בעצמכם, ולחזק גוף ונפש או להכין את הילדים לקראת הגן או מחלות החורף, זה הזמן להתקשר לאליהב שוע טפול הומיאופתי מומחה ובעל ניסיון עשיר בבתי חולים ברחבי הארץ, בטלפון: 054-499-3676 ותיענו ברגישות הראויה.