רשת מלונות פתאל וביה"ח איכילוב חנכו את המלונית "לב פתאל איכילוב" עבור ילדים מאושפזים עם מחלות מורכבות ובני משפחותיהם

0
242
קרדיט צילום: דנה קופל

המלונית שנפתחה היום (יום שלישי ה 14.3) בהשקעה של 11 מיליון ₪,
הינה הסנונית הראשונה שרשת מלונות פתאל תורמת ומלווה,
המלונית השנייה צפויה להיפתח בתוך כמה חודשים
בסמוך לקריה הרפואית רמב"ם בחיפה

הטקס המרגש של פתיחת המלונית "לב פתאל איכילוב" וקביעת המזוזה, התקיים היום (יום שלישי ה 14.3) במעמד דוד פתאל מייסד ומנכ"ל קבוצת פתאל שיזם את הרעיון, תרם את מרבית הסכום להוציאו לפועל וממשיך ללוות את הפרויקט היקר לליבו לצד פרופ' רוני גמזו מנכ"ל המרכז הרפואי איכילוב- ת"א וכן בנוכחותם של רון חולדאי ראש עיריית תל אביב, הרב ישראל מאיר לאו, אביה מגן מנכ"לית רשת פתאל, אסף פתאל, מנהל פיתוח עסקי של רשת פתאל, משפחת פתאל ובכירים נוספים מרשת מלונות פתאל ומהמרכז הרפואי איכילוב.

קרדיט צילום: איה בן עזרי

"תרומת פתאל להקמת המלונית אינה מטעמים מסחריים אלא על מנת לאפשר לחולים ובני משפחותיהם לשהות במלון ללא תשלום. מיום היוסדה חרטה רשת מלונות פתאל על דגלה את חשיבות התרומה לקהילה לצד מעורבות חברתית וכל זאת למען עתיד טוב יותר לילדנו", אמר בהתרגשות, דוד פתאל והוסיף כי תוך מספר חודשים תיפתח מלונית נוספת לילדים, בסמוך לקריה הרפואית רמב"ם. "אני מתפלל ומקווה כי בסופו של יום המלוניות יהיו ריקות מאדם", אמר פתאל וביקש להודות באופן אישי לפרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכלוב, "על השותפות ביוזמה הברוכה אשר תקל ולו במעט על משפחות הנמצאות בתקופה כה מורכבת בחייהן".

פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב – ת"א הוסיף כי "מחובתנו כמרכז על ארצי, לספק פתרונות לשירותי לינה למשפחות של חולים, בעיקר הורים לילדים חולי סרטן בתנאים הטובים ביותר וללא תשלום משמעותי. אני מודה לדוד פתאל על ההתגייסות ורוחב הלב תוך מתן התרומה והמעטפת המקצועית של הרשת לבית החולים".

מלונית "לב פתאל איכילוב", תופעל בהתנדבות על ידי עמותת "רחשי הלב" ומיועדת להקל על מטופלים ובני משפחותיהם, מהמערך ההמטו-אונקולוגי ילדים, מהמערך האונקולוגי מבוגרים וטיפול נמרץ מבוגרים וילדים, המתגוררים במרחק גדול מבית החולים (35 ק"מ ומעלה) וזקוקים לקבלת טיפולים רפואיים.

המלונית, מעוצבת בסטנדרטים גבוהים, ממוקמת בבניין ראשונים בקומה השביעית, מרחק דקות הליכה מכל מחלקות האשפוז והמרפאות ומכילה 22 חדרים מעוצבים ומאובזרים, מתחמי פעילות לילדים, ספריה, מטבחון עם כיבוד קל, פינת קפה, כריכים וגלידות, לובי עם פינות ישיבה.

בשעות אחה"צ יתקיימו פעילויות פנאי, חוגים, פעילות פרטנית וחוגים עם בנות שירות.

** הפניה למלונית תעשה ע"י העובדת הסוציאלית המחלקתית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here