בצל התפשטות האומיקרון: רשת גוד פארם מרחיבה את תחום בדיקות הקורונה

0
739
צילום: סופיה ישראל

אנטיגן לתו ירוק, PCR לפני טיסה, בדיקות עצמיות, ובקרוב גם בדיקות חינם לילדים

רמי לוי, מבעלי גוד פארם: "אני קורא לציבור להגיע לסניפי גוד פארם לבדיקות קורונה לכל בני המשפחה"

= = = = =

רשת גוד פארם, בבעלות רמי לוי, מרחיבה את תחום בדיקות הקורונה במגוון סוגים העונים על הצרכים השונים של כל פלחי האוכלוסייה בפריסה ארצית.

לצד בדיקות האנטיגן המהירות לתו ירוק, שכבר פועלות ברשת במחיר מוזל של 49 שקלים, גוד פארם גם מציעה בדיקות עצמיות לשימוש ביתי במארז של 5 בדיקות ב – 39 שקלים.

יודגש כי בדיקות האנטיגן המהירות עם תשובה תוך 15 דקות באנגלית ובעברית, מתבצעות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה ומתאימות לטיסות לארצות הברית, איטליה, בריטניה, צרפת ובקרוב למדינות נוספות שעתידות לעדכן את ההנחיות.

במקביל מאפשרת מעתה גוד פארם, לבצע גם בדיקות PCR בסניפים הממוקמים במרכזי הערים בכ – 11 מתחמים ייעודים בפריסה בכל הארץ. התשובה לבדיקה מתקבלת תוך זמן של עד 30 שעות ומוצעת במחיר 89 שקלים.

בימים הקרובים תשיק רשת גוד פארם, בבעלות רמי לוי ומייסדי הרשת אדם פרידלר ואוהד סנדלר, גם שירות נוסף של בדיקות קורונה בחינם בשיתוף משרד הבריאות לילדים בגילאי 3 עד 12 לצרכי תו ירוק.

מכלול שירותי הבדיקה מתבצע בגוד פארם על פי הנחיות משרד הבריאות, על ידי צוות רפואי מיומן ומקצועי של סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ. הבדיקות מיועדות לצרכי תו ירוק, טיסה לחו"ל או שיחרור מבידוד ומחירן מיועד לכולם, ללא התניה של חברות במועדון כלשהו או קניה ברשת.

רמי לוי, מבעלי גוד פארם מסר כי: "החיים ממשיכים לצד הקורונה ואנחנו מתאימים את המוצרים והשירותים בתחום הבדיקות לטובת הצרכן הישראלי ואף נמשיך ונרחיב את המגוון. אני קורא לציבור להגיע לסניפי גוד פארם לבדיקות קורונה לכל בני המשפחה".

אדם פרידלר מייסד ומנכ"ל גוד פארם הוסיף כי: "המהלך מתבצע כהמשך לחזון שלנו להמשיך ולהטיב עם הצרכנים. אנחנו מספקים כיום בסניפים קשת רחבה של סוגי בדיקות לשימושים השונים של הציבור בישראל ונמשיך להיות קשובים לצרכים ולביקוש".

ערן אטדגי מנהל תפעול תחנות בדיקה בקבוצת סופיה ישראל הדגיש כי: "אנחנו ממליצים לציבור לתכנן מראש את ההגעה לסניפים. לבדיקת PCR יש להגיע בטווח של 72 שעות לפני הטיסה ולבדיקת אנטיגן מהירה לפני טיסה, בטווח של יום לפני או יומיים בהתאם להנחיות ארץ היעד".

הטכנולוגיה של סופיה אושרה על ידי ה – FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות, כוללת ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה. המכשיר הוא מפענח נתונים (Analyzer) שמתעדכן בגרסה חדשה ברוח התפתחות המגיפה כך שהוא מזהה גם את הזנים החדשים והמדאיגים לרבות זן האומיקרון ווריאנט הדלתא (בדומה לעדכון גרסה בטלפון סלולארי).

צילום: סופיה ישראל

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here