סופווייב קיבלה אישור FDA לשיפור במראה עור רופס בזרוע העליונה

0
79
צילום יחצ

המחקר הקליני שביצעה סופווייב הוכיח שיפור בהופעת קמטים בקרב 93% מהנבדקים, באמצעות טכנולוגיית ה-SUPERBTM של החברה

היקף שוק הברכיופלסטיקה (הרמת זרוע כירורגית) בארה"ב צמח ב-25% בין השנים 2019-2022

לו סקפורי, מנכ"ל חברת סופווייב: "אנו שמחים לקבל את אישור ה-FDA לשיפור מראה עור רופס של הזרוע העליונה, אישור הנתמך בתוצאות מחקר קליניות מצוינות. אישור זה מדגים ביתר שאת את יכולתנו לטפל בבעיות אסתטיות רפואיות נפוצות שמלוות רבים ברחבי העולם, ומשפיעות ישירות על בריאותם ועל הדימוי העצמי שלהם. בין אם העור הרפוי בזרועותיהם העליונות הוא תוצאה של הזדקנות, ירידה במשקל, גנטיקה או שילוב של הגורמים, תוצאות המחקר שביצענו הינן ברורות ואובייקטיביות, וסוללות את דרכה של סופווייב להפוך לספקית המובילה בתעשיית האסתטיקה הרפואית הלא-פולשנית שהולכת וגדלה. אנו מצפים להמשיך ולהרחיב את השימוש בטכנולוגיה החדשנית שלנו לצורכי טיפול אסתטי באיזורי גוף נוספים, ומעריכים שהרחבת מגוון הטיפולים האפשריים באמצעות מכשיר ה-SofwaveTM שלנו תתמוך בהמשך ההתרחבות המואצת של סופווייב בשנים הבאות".

חברת האסתטיקה הרפואית סופווייב (Sofwave), מדווחת היום על ציון דרך נוסף בפעילותה. החברה מעדכנת על קבלת אישור ה-FDA, מינהל המזון והתרופות האמריקאי, להרחבת אפשרויות הטיפול באמצעות טכנולוגיית ה- ™SUPERB של החברה, גם לשיפור מראה העור הרופס בזרוע העליונה. על מנת לתמוך בבקשה לאישור ה-FDA, ביצעה סופווייב מחקר קליני בקרב 46 מטופלים ומטופלות ב-4 מרכזים רפואיים שונים בארה"ב, שכלל שני סבבי טיפול. תוצאות הניסוי הדגימו את בטיחות ויעילות הטיפול, כאשר 93% מהמשתתפים שטופלו, הראו שיפור במראה העור הרופס בזרוע העליונה, ללא כאב או אי נוחות לאחר הטיפול.

על פי האגודה האמריקאית למנתחים פלסטיים (American Society of Plastic Surgeons), שוק הברכיופלסטיקה (הרמת זרוע כירורגית) בארה"ב צמח ב-25% בין השנים 2019-2022.

טכנולוגיית סופווייב מהווה אלטרנטיבה לא פולשנית לשיפור מראה העור הרופס בזרוע העליונה זאת ללא הסיכונים וזמן ההחלמה הנלווים של ניתוחים קונבנציונליים הקיימים בשוק, טיפולי גוף מבוססי לייזר והליכי עיצוב גוף זעיר-פולשניים.
האישור לשיפור במראה העור הרופס בזרוע העליונה מתווסף לאישורי ה-FDA שקיבלה החברה לטיפולים באיזורים נוספים מעבר לפנים ולצוואר ובהם האישור לטיפול בצלוליטיס בטווח הקצר, והאישור לשיווק

בארה"ב של מודל ה-Pure ImpactTM, המשמש לעיצוב הגוף ע"י חיטוב השרירים וחיזוקם. שורת אישורי FDA אלה יוצרת עבור החברה פלטפורמה מלאה לטיפולי גוף יעילים ולא חודרניים שנהנים מדרישה גבוהה של מטופלים ומייצרים הזדמנויות הכנסה נוספות ללקוחות קיימים ועתידיים של סופוייב. בנוסף, נהנית סופווייב מאישורי FDA רחבים לטיפולי פנים וצוואר שכוללים: אישור לשיפור מראה צלקות אקנה, אישור לטיפול לא פולשני לשיפור קמטי הפנים והצוואר ואישור לאינדיקציות נוספות עבור הרמה של הגבות והרמה של רקמות רפויות מתחת לסנטר (Lax submental tissue), ובאזור הצוואר. בנוסף, קיבלה החברה אישור FDA לשיווק אפליקטור (ידית הטיפול) ה- PreciseTM, המאפשר גישה נוחה לטיפול באיזורים קטנים ומקומרים.

אודות החברה: חברת Sofwave (סופווייב), שהוקמה בשנת 2015 בחממת אלון ונצ'רס, עוסקת בתחום האסתטיקה הרפואית ומתבססת על טכנולוגיית קרני אולטרסאונד מקבילות, המאושרת על ידי ה- FDA וע"י CE ורשויות רגולטוריות רבות במדינות מפתח בעולם.

הטכנולוגיה הוכחה ומוכחת קלינית בניסויים קליניים עם רופאים מובילים בתחום הטכנולוגיה האסתטית ובשימוש יומיומי אינטנסיבי. המוצר והטכנולוגיה היחודיים שפיתחה החברה ממצקים ומחליקים את עור המטופלים, מורידים את רמת הקמטים, מאפשרים שיפור במראה הפנים, הצוואר, הצלוליט וצלקות אקנה. כל התוצאות האסתטיות האלה מושגות בטיפול לא פולשני שאינו פוגע בשכבה החיצונית של עור המטופל.

בשנת 2021 הנפיקה החברה את מניותיה בבורסה לניירות ערך בת"א ופועלת באמצעות החברה וחברות הבנות שהקימה בארה"ב ובאנגליה. מנכ"ל החברה הוא מר לואיס סקאפורי ויו"ר דירקטוריון החברה ומייסד שותף שלה הוא ד"ר שמעון אקהויז.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here