להיות הורים

0
1528
קרדיט: Freepik

הקמת משפחה אמנם נראית לרבים כמובן מאילו, אך לא מעטים הם הזוגות שאינם מצליחים לעשות זאת על אף ניסיונותיהם הרבים. מצבים אלו הינם מתסכלים וקשים, אך בעזרת חברה שמתמחה בפונדקאות יכולים בני זוג להגשים את חלומם ולהפוך להורים מאושרים.

מהם הגורמים לחוסר היכולת להביא ילדים לעולם?

קיימות מגוון סיבות שעשויות להוביל לחוסר היכולת להביא ילדים לעולם, ביניהן: חוסר יכולת להרות, הפלות חוזרות, מחלות קשות, מחסור בביציות, מחסור ברחם או שחלות או רחם פגוע. מעבר לכך, ישנן נשים שניסו לעבור טיפולי פוריות ללא הצלחה. נוסף על סיבות אלו, עשויות גם בעיות נפשיות לפגוע ביכולתה של האשה להתמודד עם ההשלכות הרבות של הריון.

תהליך הפונדקאות

לאחר שבני הזוג מחליטים שהם מעוניינים להתחיל בתהליך פונדקאות יהיה עליהם למצוא אם פונדקאית מתאימה. לאחר מציאת האשה המתאימה יש למלא מסמכים שונים, לשם כך יש להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום. בהמשך, עוברת האם הפונדקית טיפולים רפואיים שונים, ביניהם טיפול הורמונלי שמטרתו לעבות את הרחם ולהכינו להריון, בעוד האם הביולוגית עוברת שאיבת ביציות, האב מספק דגימת זרע והשניים מופרים במעבדה ומוחזרים לרחם הפונדקית. כמובן שאת כל התהליכים הרפואיים הללו מלווה צוות רפואי מומחה בתחום ורצוי מאוד שיהיו אלו רופאים ישראלים שמעניקים ליווי אישי לאורך כל הדרך, כך שהתקשורת תהיה נוחה, רמת הידע תהיה גבוהה וההורים המיועדים יוכלו להיות רגועים ככל אשר ניתן.

בחירת פונדקאית מתאימה – קבלת סיוע מקצועי

תהליך בחירת האם הפונדקאית עשוי לעורר חששות בקרב בני הזוג, שכן הצלחת התהליך תלויה בבריאותה הפיזית והנפשית ובהרגליה של האשה, אך חברה מנוסה שליוותה זוגות רבים בתהליך הקמת משפחה באמצעות פונדקאות תוכל להקל על בני הזוג בצורה משמעותית. חברה מקצועית תציע להורים המיועדים שירותי מיון לפונדקאות כאשר צוות העובדים בחברה יתמוך באינטרס של ההורים המיועדים וישקיע את מירב המאמצים בכדי לוודא שהפונדקאית הנבחרת עונה על צרכיהם האישיים. כדי להבטיח בחירה מושכלת יתבצעו הבדיקות בצורה מקצועית ובהתאם לפרוטוקול בית חולים מוביל, כאשר ועדה ייעודית המונה מספר רופאים תאשר את הפונדקאית שנבחרה.

הוכחת הורות וליווי המשפחה עד הגעת התינוק לישראל

לאחר הלידה על ההורים המיועדים להוכיח כי הם הוריו של התינוק. במידה שהפונדקאות מתבצעת בישראל, ההכרה בהורים כהורי התינוק תהיה מהירה, אך אם הפונדקאות נעשתה בחו"ל, יהיה על ההורים לבצע בדיקות גנטיות. חברה מנוסה המתמחה בפונדקאות תספק שירותי ליווי למשפחה החדשה ותבטיח את הגעת התינוק לישראל בצורה הקלה והמהירה ביותר שניתן.

אם החלטתם שאתם מעוניינים לעבור הליך פונדקאות חשוב שתבחרו בחברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום. חברה מקצועית ואמינה שעובדת עם צוות רפואי בכיר ומלווה זוגות לאורך כל התהליך תגדיל את סיכויי ההצלחה ואתם תוכלו להגשים את חלומכם, להפוך להיות הורים ולהקים לעצמכם משפחה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here